Contact Info

Türk ve uluslararası firmaların ihtiyaç duyduğu kimyasal maddeleri ve laboratuvar desteğini sağlamak amacıyla işlerinizi teknolojik ve çevreci alt yapımız ile artan üretim ihtiyaçlarını karşılamak ve ihracat hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla;

Donanımlı laboratuvarı ve uzman personeli ile birçok yeni ürünü ARGE departmanı ile pazara sunmaktadır. Yönetim sisteminde, üretim tesisinde, altyapı sistemlerinden üretim makinelerine kadar tercih ettiği tüm ekipmanları ile birlikte çevreci üretimini benimseyerek müşterilerimize kalitemizden ödün vermeyerek ulaştırmaktadır.

İlk olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” felsefesi ile çalışan deneyimli, dinamik, eğitimli, genç, güçlü ve güler yüzlü bir kadroya sahip firmamız ‘ belirlediği misyon doğrultusunda insana, insan sağlığına ve çevreye önem vermeyi hedef belirledik. Tüm üretimlerimizi, “kaliteyi ve çevre sağlığını ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyacına uygun ürünleri ekonomik şartlar sağlayarak ulaştırıyoruz. Amacımız; müşterilerimizi mutlu edebilecek sonuçlar ortaya çıkartmak, kalitemizden ödün vermeden ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak.

Sanayi kuruluşları ve endüstriyel firmalarımızın üretim tesislerinde, yaşanan problemlerin çözümüne yönelik ivedi ARGE çalışmaları yaparak üretim uzmanlığımızla ihtiyaç duyulan kimyasal ürünlerin hazırlanmasın dan, teslimine kadar uzman ekibimizle tüm aşamaları sektörel sorumluluk bilinci ile takip etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

  • Dekasit Kimya olarak ,sürekli gelişme anlayışıyla,bilgi ve teknolojimizle,ürün ve hizmetimizi,değişen toplumun değişen beklentilerine uygun hale getirmeyi amaçlamaktadır.
  • Müşterilerimiz ile uzun süreli ilişkiler kurmak ve sunduğumuz yaratıcı hizmet ve çözümlerle başarılarını destekleyerek , çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

VİZYON

Sürekli kalitesini arttıran ,Ürün yelpazesini geliştiren ve müşteri hizmetleriyle farkındalık yaratan, yeniliklere ve kendini sürekli geliştirmeye açık bir ekip olan kadrosuyla, hızı, teknolojik gelişmeleri, sürdürebilir iş hayatını benimsemiş, çevreye ve tüketiciye  duyarlı ürünler üretip, beklentilere yönelik çözümler sunmayı amaçlamaktadır.